Loading...
menu

Hotel ***LEGEND - elegancki hotel położony w ścisłym centrum Krakowa, pomiędzy Starym Miastem a Dzielnicą Kazimierz, u stóp Wawelskiego Wzgórza, na styku ulic Św. Gertrudy i Sarego. Znajdujący się po przeciwległej stronie ulicy wspaniały park miejski  Planty zachęca do przechadzek, zwłaszcza że większość najważniejszych krakowskich zabytków znajduje się w niewielkiej odległości od hotelu.

Hotel Legend jest idealnym miejscem dla osób chcących poczuć klimat starego Krakowa. Znajduje się w czteropiętrowej, zabytkowej kamienicy wyposażonej w windę i klimatyzację. Obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Do dyspozycji Gości 100 komfortowych pokoi w  kategoriach: Premium, Standard, Suite, Economic . Wszystkie pokoje mają bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Łącznie jest to 190 miejsc noclegowych, które spełniają najwyższe standardy zarówno dla osób podróżujących służbowo jak i dla turystów spędzających urlop w Krakowie.

Hotel Legend jest idealnym miejscem do zorganizowania konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych  - znajdują się w nim trzy, w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt sale konferencyjne

Przestronna restauracja zachęca Gości do spędzenia czasu przy wykwintnych daniach i filiżance kawy.