Loading...
menu

Do dyspozycji gości 100 komfortowych pokoi w czterech kategoriach: Standard, Premium,  Suite, oraz pokoje Economic.

 • Pokoje STANDARD - wyposażone są w bezpłatny dostęp do Internetu WiFi, telewizję satelitarną, LCD 42" z radiem, sejf, biurko, telefon, zestaw do kawy i herbaty, indywidualnie sterowaną klimatyzację i ogrzewanie.
  Łazienka wyposażona jest w prysznic, suszarkę, ręczniki i markowe kosmetyki.
   
 • Pokoje PREMIUM - wyposażone w bezpłatny dostęp do Internetu WiFi, mini-bar, telewizję satelitarną, LCD 42" z radiem, sejf, biurko, kącik wypoczynkowy, telefon, zestaw do kawy i herbaty, indywidualnie sterowaną klimatyzację i ogrzewanie.
  Łazienka wyposażona jest w wannę, suszarkę, ręczniki i markowe kosmetyki oraz szlafroki i pantofle.
  W ramach noclegu korzystać można z dostarczonej do pokoju prasy oraz usługi prania i prasowania (tylko pranie i prasowanie standardowe, obowiązuje limit dzienny)
   
 • Pokoje SUITE -  przestronny pokój z salonem dziennym i sypialnią,  z łazienką i dodatkową toaletą. Wyposażony w bezpłatny dostęp do Internetu WiFi, mini-bar, telewizję satelitarną, LCD 42" z radiem, sejf, biurko, kącik wypoczynkowy, telefon, zestaw do kawy i herbaty i indywidualnie sterowaną klimatyzację i ogrzewanie.
  Łazienka wyposażona jest w prysznic, suszarkę, ręczniki i markowe kosmetyki oraz szlafroki i pantofle.
  W ramach noclegu korzystać można z dostarczonej do pokoju prasy oraz usługi prania i prasowania (tylko pranie i prasowanie standardowe, obowiązuje limit dzienny). 
   
 • Pokoje ECONOMIC – niewielkie pokoje z pojedynczym łóżkiem, wyposażone są w bezpłatny dostęp do Internetu WiFi, telewizję satelitarną, LCD 42" z radiem, sejf, biurko, telefon, zestaw do kawy i herbaty, indywidualnie sterowaną klimatyzację i ogrzewanie.
  Łazienka wyposażona jest w prysznic, suszarkę, ręczniki i markowe kosmetyki.

We wszystkich pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia.