Wypoczynek w Krakowie

Atrakcyjnych miejsc nie trzeba szukać daleko. Nie musisz wyjeżdżać za granicę aby zobaczyć coś ciekawego. Zapraszamy do Krakowa. Skorzystaj z oferty Hotelu***Legend lub naszych pozostałych obiektów - Hotelu****Galaxy lub Pokoi Gościnnych Jordan 

 

Sprawdź ofertę

programy lojalnościowe

Hotel***Legend respektuje następujące programy lojalnościowe:

Rabaty na usługi noclegowe:

  • Dawcom w Darze - 10% rabatu na usługi noclegowe na podstawie Legitymacji Honorowego Dawcy Krwi, jeśli dawca oddał krew w ciągu ostatniego roku. Rabat dostępny przy dokonaniu rezerwacji online na oficjalnej stronie internetowej hotelu wpisując w pole kod promocyjny o treści DWD lub pod adresem indywidualni@jordan.pl.
  • Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji (International Police Association) - 20% rabatu na usługi noclegowe na podstawie ważnej legitymacji członkowskiej oraz dla osób posiadających ważne legitymacje "Osób Zasłużonych dla IPA". Rabat dostępny przy dokonaniu rezerwacji online na oficjalnej stronie internetowej hotelu wpisując w pole kod promocyjny o treści IPA lub pod adresem indywidualni@jordan.pl.
  • Karta Dużej Rodziny - 10% rabatu na usługi noclegowe na podstawie Karty Dużej Rodziny. Rabat dostępny przy dokonaniu rezerwacji online na oficjalnej stronie internetowej hotelu wpisując w pole kod promocyjny o treści KDR lub pod adresem indywidualni@jordan.pl.

Rabaty na usługi gastronomiczne:

  • Karta Dużej Rodziny, Krakowska Karta Rodzinna, Karta Krakowska - 15% rabatu na dania z karty menu oraz napoje bezalkoholowe w hotelowej Restauracji Bistro Beta codziennie w godzinach 12.00-16.00. W pozostałych godzinach 10% rabatu. Więcej informacji pod adresem restauracja@legend-hotel.pl

Warunkiem skorzystania z oferty jest okazanie przed wykonaniem usługi ważnej karty lub legitymacji upoważniającej do rabatu. Brak ważnej karty lub legitymacji spowoduje zmianę warunków cenowych oferty lub brak naliczenia rabatu. Rabaty się nie kumulują i nie łączą się z innymi promocjami, kodami, kuponami i zniżkami.